• Üçevler Mh. 84 Sk. No:1
    Nilüfer / Bursa
  • Pazartes-Cumartesi
    08:00 - 18:00
  • info@kalitekotomotiv.com
    2244435273

2009 Yılında Nilüfer’de kurularak ticaret hayatına başlamış olan firmamız, Kalitek Hırdavat Endüstriyel Tedarik Hizmetleri A.Ş. Temel olarak üretim, tamir ve bakımın olduğu tüm işletmelerde, bayiliğini de yapmakta olduğumuz 3M, Norton, Egebant, Astel, Egesan, Karbosan, Osaka, Bosch, Dewalt, Norm Cıvata, Çetin Cıvata, Demircan Vida Grubu, Oerlikon, Geka, Henkel, Loctite, Teroson, Ceta-Form, MTE başta olmak üzere bir çok markalarımız ile faaliyet gösterebilecek ürün portföyüne sahiptir. Şirketimiz 12 araçlık servis filosu ile müşterilerimize ihtiyaç duydukları her an hizmet vermektedir . Sektöründeki gelişmeleri sürekli takip eden ve kendini günün koşullarına uygun olarak revize eden personellerimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Değerlerimiz
Dürüstlük, tarafsızlık, saygı ve sorumluluk duygusu ile Kalitek olarak kalitede ve hizmette ödün vermeden çalışıyoruz.
Kalitek kurumsal kültür yapısı ile tüm personelimiz iş ciddiyetini günlük rutin çalışmalarında prensip haline getirmiş ve iş modelimizin standartlarını belirlemiştir.
Hizmette kalite anlayışıyla müşterilerimizin sorularına en hızlı şekilde cevap veriyor geri bildirimlerini değerlendiriyoruz.